بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یک عمل جراحی پلک است که یکی از شایعترین روش های جراحی زیبایی محسوب می‌شود.

در این عمل، با برداشتن پوست، چربی و عضله اضافی و اصلاح موقعیت پلک، باعث بهبود قابل توجهی در ظاهر فرد شده و چهره‌ای جوان‌تر و سرحال‌تر به فرد می‌بخشد.

نتایج مفید جراحی زیبایی پلک تا سال‌ها و گاهی به صورت مادام‌العمر برای فرد باقی می‌ماند.

این کار در مركز ما به صورت سرپایی انجام می‌شود.

 

بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که پلک های افتادگی را ترمیم می کند و ممکن است شامل از ترمیم بخشی از پوست، ماهیچه‌ها و چربی‌های اضافی باشد.

با افزایش سن، پلک‌های شما کشیده می‌شوند و ماهیچه‌های پشتیبان آنها ضعیف خواهند شد؛ در نتیجه، چربی اضافی ممکن است در بالا و زیر پلک‌های شما جمع شده و باعث افتادن ابروها، افتادن لبه‌های بالایی و کیسه‌های زیر چشم شما شود.

علاوه بر این که ممکن است پیرتر به نظر برسید، پوست برآمده در اطراف چشمان شما می‌تواند دید جانبی‌تان (بینایی محیطی) به‌ویژه قسمت‌های فوقانی و بیرونی میدان دید را کاهش دهد.

بلفاروپلاستی می‌تواند این مشکلات بینایی را کاهش داده یا از بین ببرد و باعث شود چشم شما جوان تر و هوشیارتر ظاهر شود.

ممکن است اگر افتادگی پلک ها یا افتادگی چشم مانع از باز شدن کامل چشم ها یا پایین آمدن پلک های تحتانی شما شوند، بلفاروپلاستی را در نظر بگیرید.

برداشتن بافت اضافی از پلک‌های فوقانی شما می تواند بینایی‌تان را بهبود بخشد.

شما ممکن است همزمان با یک روش دیگر مانند لیفت ابرو، لیفت صورت یا تجدید پوستی، تحت عمل بلفاروپلاستی قرار بگیرید.

بلفاروپلاستی معمولاً عمل بدون عارضه ای است. اما در مورد چگونگی خطرات جراحی  با پزشك خود صحبت كنید. دانستن اینکه چه چیزی در بلفاروپلاستی نقش دارد و هر یک از مزایا و خطرات، می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که این روش گزینه خوبی است یا خیر.

پزشک شما در مورد جراحی‌های قبلی و شرایط گذشته یا حالاتی مانند خشکی چشم، گلوکوم، آلرژی، مشکلات گردش خون، مشکلات تیروئید و دیابت سؤال خواهد کرد. پزشک همچنین در مورد استفاده شما از داروها، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، دخانیات و داروها از شما سوالاتی می پرسد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید درخواست وقت ملاقات