کاشت مو

کاشت مو

 کاشت مو یک روش جراحی است که باعث می شود فولیکول‌های مو از یک قسمت از بدن به نام «محل اهدا کننده» به قسمت بدون مو از بدن معروف به «محل گیرنده» منتقل شود.

کاربردهای کاشت مو

این روش در درجه اول برای درمان طاسی الگوی مردانه استفاده می شود؛ در این روش با حداقل تهاجمی، پیوندهای حاوی فولیکول‌های مو که از نظر ژنتیکی در مقابل جوش مقاوم هستند (مانند قسمت پشت سر) به پوست سر طاس پیوند زده می‌شوند.

از عمل پیوند مو نیز می توان برای ترمیم مژگان، ابروها، ریش مو، موهای قفسه سینه‌  و پر کردن جای زخم ناشی از حوادث یا جراحی مانند لیفت صورت و پیوندهای قبلی استفاده کرد.

پیوند مو با پیوند پوست تفاوت دارد زیرا در آن پیوندها تقریباً همه اپیدرم و درم اطراف فولیکول مو وجود دارد و بسیاری از پیوندهای ریز به جای یک نوار منفرد پوست پیوند می شوند.

کاشت مو توسط دکتر بهزاد بافنده به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

ارزیابی و برنامه ریزی قبل از عمل

در یک مشاوره اولیه، جراح پوست سر بیمار را تجزیه و تحلیل می کند، در مورد ترجیحات و انتظارات وی صحبت می‌کند و وی را در مورد بهترین روش (به عنوان مثال روش یک مرحله‌ای در مقابل چند جلسه) توصیه می کند و مشخص می‌کند چه نتیجه ای را می توان انتظار داشت.

فولیسکوپی قبل از عمل، به شناخت چگالی واقعی موها کمک می کند، به طوری که می‌توان نتایج بعد از عمل پیوند موهای تازه پیوند شده را به طور دقیق ارزیابی کرد.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید درخواست وقت ملاقات